Kursy i szkolenia

Punkty karne

Informujemy, że Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie wznowił szkolenia dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego. Nie pozwól, aby to przytrafiło się Tobie! Zbliżasz się do 24 punktowego...

Kierowanie ruchem drogowym

Pilotujesz pojazd ponadnormatywny? Kierujesz autobusem szkolnym lub nadzorujesz bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię? A może zajmujesz pas drogowy w związku z wykonywanymi czynnościami lub kierujesz pielgrzymką?

Kursy dla kandydatów na egzaminatorów

Jesteś instruktorem prawa jazdy i chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Lubisz pracę z ludźmi nie boisz się nowych wyzwań? Zostań egzaminatorem prawa jazdy kat. B. Zapraszamy do Nas na...

Seminarium w zakresie BRD

Jesteś kierowcą lecz pewne przepisy ruchu drogowego są dla Ciebie niezrozumiałe? Chciałbyś wiedzieć więcej i bezpieczniej poruszać się po drodze?

Diagnosta samochodowy

Interesujesz się motoryzacją? Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zostań diagnostą samochodowym.

Czas pracy kierowców

Zamierzasz jeździć zawodowo ciężarówka lub autobusem? Masz problemy ze zrozumieniem przepisów dotyczących rozliczania czasu pracy kierowców?

Karta rowerowa

Ukończyłeś szkołę podstawową, a nie masz karty rowerowej? Chciałbyś poruszać się rowerem po drogach publicznych w bezpieczny sposób?