egzaminowanie

Szkolenia i kursy

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Szkolenie to przeprowadzane jest na podstawie art. 23711a Kodeksu pracy z dnia 26 czerwca 1974 roku (t.j. Dz. U. z 1998, Nr 21 poz. 94), który z dniem 18 stycznia 2009 r. wprowadza w życie nowelizację, polegającą na dostosowaniu przepisów polskiego prawa pracy do wymagań prawodawstwa Unii Europejskiej mówiącą, iż każdy pracodawca zobowiązany jest do wyznaczenia pracownika do udzielania pierwszej pomocy.

Celem szkolenia jest:

1. Przygotowanie uczestników szkolenia do udzielenia pierwszej pomocy.

1. Wypracowanie mechanizmu odpowiedniego zachowania na miejscu wypadku.

2. Podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego.


Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które chcą wiedzieć, jak udzielać pierwszej pomocy.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów - Ratowników Medycznych pracujących w zespołach wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego. Szkolenie trwa 6 godzin zegarowych i ukierunkowane jest na umiejętności praktyczne, a nie tylko na teorię.

Te sześć godzin w przyszłości mogą uratować komuś życie!!!

Program szkolenia został tak skonstruowany, aby zaspokajał indywidualne Państwa potrzeby oraz w szczególności kładł nacisk na naukę umiejętności praktycznych udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia są prowadzone w małych grupach z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego.


Każdy z uczestników otrzymuje dyplom ukończenia szkolenia.


Zajęcia realizowane są po skompletowaniu odpowiedniej grupy uczestników w siedzibie ośrodka przy ul. Nowohuckiej 33a w dni robocze tygodnia tj. od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00. W przypadku szkoleń zleconych istnieje możliwość dostosowania wymiaru godzinowego oraz programu szkolenia do indywidualnych potrzeb jego uczestników, a także przeprowadzenie szkolenia w siedzibie firmy.

Szkolenie spełnia wymogi znowelizowanego Kodeksu Pracy.

Koszt 6 godzin szkolenia: 120 zł brutto za osobę.

Warunkiem uczestnictwa jest czytelne wypełnienie załączonej poniżej karty zgłoszenia i przesłanie jej na poniższy adres e-mail. Szczegółowe informacje o kursach oraz zapisach można uzyskać pod numerem telefonu (12) 656 56 20 w. 180 oraz e-mailowo pod adresem: szkolenia@mord.krakow.pl

pliki do pobrania