Ważne

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie przypomina o konieczności stosowania maseczek ochronnych w czasie egzaminów teoretycznych i praktycznych, we wszystkich lokalizacjach.

Informacja o zasadach dotyczących egzaminowania i zapisów na egzaminy w warunkach zaostrzonych rygorów bezpieczeństwa epidemiologicznego w dniach od 1 do 5 marca 2021 r.

Kraków, ul. Nowohucka 33a.
Nie przewidujemy odstępstw od planu egzaminów – wszystkie egzaminy powinny odbywać się bez przeszkód. Osoby, których egzaminy zostały odwołane z powodu pandemii proszone są o kontakt telefoniczny z numerem 12 306 75 66 w celu ustalenia nowego terminu egzaminu. Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 21:00 (z przerwą techniczną od 13:50 do 14:10). Planujemy utrzymanie obsługi bezpośredniej w Biurze Obsługi Klienta. Sugerujemy zapisy na nowe terminy w formule zdalnej za pomocą serwisu info-car.pl.

Kraków, ul. Balicka 127.
Nie przewidujemy odstępstw od planu egzaminów praktycznych. Od 26 października 2020 r. do odwołania nie są realizowane egzaminy teoretyczne zaplanowane do godziny 14:30. W ich miejsce zostały zorganizowane egzaminy w godzinach późniejszych. Osoby, których egzaminy zostały odwołane proszone są o kontakt telefoniczny z numerem telefonu 12 393 37 41 w celu ustalenia nowego terminu egzaminu. Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-14:30. Sugerujemy zapisy na nowe terminy w formule zdalnej za pomocą serwisu info-car.pl.

Oświęcim, ul. Stanisławy Leszczyńskiej 7.
Nie przewidujemy odstępstw od planu egzaminów praktycznych. Od 26 października 2020 r. do odwołania nie są realizowane egzaminy teoretyczne zaplanowane do godziny 14:30. W ich miejsce zostały zorganizowane egzaminy w godzinach późniejszych. Osoby, których egzaminy zostały odwołane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 697 003 270 w celu ustalenia nowego terminu egzaminu. Biuro Obsługi Klienta czynne od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 7:30 do 14:30. Sugerujemy zapisy na nowe terminy w formule zdalnej za pomocą serwisu info-car.pl.

Uwaga!
Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w czasie egzaminów. Przyłbice i półprzyłbice nie stanowią wystarczającego zabezpieczenia przed rozprzestrzenianiem się wirusa Sars CoV-2 i zgodnie z wewnętrznymi regulacjami obowiązującymi w MORD, egzaminator może odmówić przeprowadzenia egzaminu, jeżeli osoba egzaminowana nie będzie korzystać z maseczki zakrywającej nos i usta.

Uprzejmie prosimy o przybycie na egzamin na 10 minut przed ustalonym terminem.

Ze względu na dużą dynamikę sytuacji i brak możliwości indywidualnego informowania klientów bardzo prosimy o zapoznanie się z aktualnymi zasadami pracy Ośrodka i ograniczeniami w egzaminowaniu umieszczonymi na stronie www.mord.krakow.pl bezpośrednio przed udaniem się na egzamin.

Ostatnia aktualizacja: 1 marca 2021 r.